1. Pensjonat
  2. Pensjonat
  3. Pensjonat
  4. Pensjonat
  5. Pensjonat
  6. Pensjonat
  7. Kamera Zobacz więcej zdjęć

Opis obiektu

Pensjonat „SYLWIA” znajduje się w zacisznej dzielnicy Łeby, tuż na skraju Słowińskiego Parku Narodowego, blisko Międzynarodowego Portu Jachtowego. W odległości około 50 metrów od ulicy Turystycznej, która prowadzi bezpośrednio do szerokiej zachodniej plaży, na której pełna sieć gastronomii oferuje swoje dania.

W pensjonacie znajdują się pokoje 2,3,4 osobowe. Pokoje są z balkonami i łazienkami; ktore posiadaja suszarki do wlosow i dozowniki plynu do kapieli i szamponu. Na wyposażeniu znajdują się: TV 32", lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, komplet naczyń oraz sprzęt plażowy. Do dyspozycji gości posiadamy również pokoje z aneksami kuchennymi i tarasem, które znajduja się na parterze z bezpośrednim wyjsciem do ogrodu. Pokoje z balkonami w celu schlodzenia pomieszczenia posiadaja wentylatory sufitowe z pilotem.Teren jest wygrodzony, podświetlany lampionami, na którym znajdują się stoły z parasolami, piaskownicą, bujawkami i basenikiem dla dzieci. Dla dorosłych jest huśtawka, grill oraz leżaki. Na miejscu można wypożyczyć rowery górskie. Posiadamy również łącze internetowe, dostępne na terenie całego obiektu. Dla miłośników wędkarstwa znajduja się stanowiska lowieckie w odległości 30m od naszego obiektu. Gwarantujemy wypoczynek w ciszy i spokoju. Ceny w zależności od terminu.

Pensjonat "Sylwia" polozony na skraju Slowinskiego Parku Narodowego w odleglosci okolo 500m od pieknej zachodniej plazy do ktorej prowadzi ul.Turystyczna z duza siecia gastronomii.
Zdjęcia

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie.

Mapa
Wpisz skąd wyruszasz:
do: Slowinska 1A, Łeba
Cennik ogólny
Cena za osobę
od 50 zł
Pokój 3 osobowy z łazienką
od 85 zł
Pokój 4 osobowy z łazienką
od 100 zł
Pokój 6 osobowy z łazienką
od 150 zł
Cennik szczegółowy
Apartament 4 osobowy
apartament od: 100 PLN
za osobę od: 40 PLN
Witam. Polecam zakwaterowanie w miejscowości Lipowa, położonej u podnóża Skrzycznego, między Żywcem a Szczyrkiem. W okolicy jest dużo atrakcji...
Apartament 4 osobowy
apartament od: 100 PLN
za osobę od: 40 PLN
Witam. Polecam zakwaterowanie w miejscowości Lipowa, położonej u podnóża Skrzycznego, między Żywcem a Szczyrkiem. W okolicy jest dużo atrakcji...
Oferty specjalne
Zapytaj o nocleg